Krytyka serialu Gra o Tron

Lodowy olbrzym z Gry o Tron

Czy wiesz, że Gra o Throne to jeden z najbardziej nagradzanych seriali telewizyjnych w historii telewizji w ogóle? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zasiąść przed szklanym ekranem telewizora i rzucić okiem na perypetie kultowych już wręcz bohaterów tej unikatowej produkcji? Jeżeli nie miałeś jeszcze takowej sposobności, koniecznie poczytaj niniejszy serwis i zapoznaj się z poszczególnymi artykułami poświęconymi Grze o Tron. Postaramy się fartuch z folii zachęcić Cię do przyjrzenia się tej produkcji nieco bliżej.
Numer jeden w historii filmów i seriali fantasy – zdecydowanie, patrząc zwłaszcza na wysokie noty krytyków filmowych – tak o tym serialu można powiedzieć. Spotkał się on z szeregiem pozytywnych komentarzy, a jego świetny odbiór zawdzięcza się nie tylko samej ciekawe fabule, co również doszlifowaniu przez producentów każdego jednego detalu związanego ze http://sklepswanson.pl/viridian-etyczne-suplementy-uk/ scenerią, czy tez grą aktorską.

Game of Throne to bowiem na dziś dzień jeden z najchętniej wybieranych seriali telewizyjnych, który emitowany był przez ponad trzy lata na amerykańskiej stacji telewizyjnej HBO. W Polsce jego emisja była równoległa z emisją na kanale w Stanach Zjednoczonych.
Ogólnie rzecz biorąc, popularność serialu wydaje się nie słabnąć wraz z biegiem czasu i mimo, że od wyświetlenia ostatniego odcinka ostatniej serii całej produkcji minęło już dobrych kilka lat, ciągle notowane jest zwiększające się grono publiki. Szacuje się, że w zaledwie dobę od premiery drugi odcinek czwartego sezonu, który uchodzi za zdecydowanie najbardziej popularny wśród widzów, był obejrzany poprzez ściągnięcie przez przeszło półtora miliona oglądających!
Artykuł dzięki:

Zobacz stronę autora: kurs lawinowy tatry