Krytyka serialu Gra o Tron

Lodowy olbrzym z Gry o Tron

Czy wiesz, że Gra o Throne to jeden z najbardziej nagradzanych seriali telewizyjnych w historii telewizji w ogóle? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zasiąść przed szklanym ekranem telewizora i rzucić okiem na perypetie kultowych już wręcz bohaterów tej unikatowej produkcji? Jeżeli nie miałeś jeszcze takowej sposobności, koniecznie poczytaj niniejszy serwis i zapoznaj się z poszczególnymi artykułami poświęconymi Grze o Tron. Postaramy się zachęcić Cię do przyjrzenia się tej produkcji nieco bliżej.
Numer jeden w historii filmów i seriali fantasy – zdecydowanie, patrząc zwłaszcza na wysokie noty krytyków filmowych – tak o tym serialu można powiedzieć. Spotkał się on z szeregiem pozytywnych komentarzy, a jego świetny odbiór zawdzięcza się nie tylko samej ciekawe fabule, co również doszlifowaniu przez producentów każdego jednego detalu związanego ze scenerią, czy tez grą aktorską.

Game of Throne to bowiem na dziś dzień jeden z najchętniej wybieranych seriali telewizyjnych, który emitowany był przez ponad trzy lata na amerykańskiej stacji telewizyjnej HBO. W Polsce jego emisja była równoległa z http://sklepswanson.pl/viridian-etyczne-suplementy-uk/ emisją na kanale w Stanach Zjednoczonych.
Ogólnie rzecz biorąc, popularność serialu wydaje się nie słabnąć wraz z biegiem czasu i mimo, że od wyświetlenia ostatniego odcinka ostatniej serii całej produkcji minęło już dobrych kilka lat, ciągle notowane jest zwiększające się grono publiki. Szacuje się, że w zaledwie dobę od premiery drugi odcinek czwartego sezonu, który uchodzi za zdecydowanie najbardziej popularny wśród widzów, był obejrzany poprzez ściągnięcie przez przeszło półtora miliona oglądających!
Artykuł dzięki:

Zobacz stronę autora: kurs lawinowy tatry