Gra o tron” – ciekawostki

Czarodziejka i smok w świecie Westeros

Czy jesteś pewien, że jako zagorzały miłośnik Gry o tron wiesz na temat swojego serialu po prostu wszystko, co możliwe? W niniejszym artykule przekażemy Ci informacje dotyczące samych ciekawostek dotyczących omawianej produkcji. Jeżeli jesteś na nie gotów, zapraszamy do lektury fragmentów poniżej.
Czy wiedziałeś, że sam George R.R.Martin miał epizodyczną rolę w serialu Gra o tron? Wiązało się to z rolą cameo, gdzie wystąpił jako http://opakowania-wroclaw.pl/ jeden z gości – uczestników przyjęcia weselnego Daenerys oraz Khala Drogo. Miało to miejsce oczywiście w pierwszym sezonie produkcji, jednakże ze względu na to, że był to wówczas pilotażowy odcinek, scenę w której słynny artysta uczestniczył ostatecznie zmieniono. W konsekwencji tego pisarza nigdy nie pokazano na szklanym ekranie. Nie ujrzało to światła dziennego, ale przez pewien czas sceny z jego udziałem krążyły w sieci.

Podajniki ślimakowe style="text-align:center;width:90%;margin:auto">

Być może dalej gdzieś w Internecie obrazy z tego pilotażowego odcinku będzie można obejrzeć. W końcu finalnie podjęto decyzję o całkowitej zmianie obsady, a w konsekwencji tego i nagraniu innego odcinka.
Kiedy George R.R.Martin obejrzał pierwszy sezon serialu, prawdopodobnie wysłał pismo do Gleesona, który odgrywał rolę serialowego króla Joffreya. W liście wysłał mu serdeczne gratulacje mistrzowskiej gry z komentarzem – Twoje aktorstwo to perfekcja, gratuluję, ale od teraz jesteś znienawidzony przez wszystkich. Jeszcze inna ciekawostka mówi o tym, że Peter Dinklage, który grał Tyriona Lannistera nie miał świadomości, że produkcja, w której uczestniczył to coś ważnego i wielkiego. Zorientował się o tym dopiero wówczas, gdy w Internecie zawrzało po tym, jak w jednym z odcinków serialu Ned Stark miał ściętą głowę.
Artykuł dzięki: