jaka reklama jest zakazana

jaka reklama jest zakazana

Albo za złe fakt, że Ameryka została zaprezentowana nich bohaterów, którzy spadały do ??Europy, aby zapisać ubogiego i nędznego Żyda. Czuję, że to jest tragiczne, gdy żydowskie dziecko uczy najdrobniejsze szczegóły na temat hitlerowskiego holokaustu w 7 lub 8 klasie, a niektóre z najbardziej istotnych i podstawowych szczegółach zdarzeń, które miały miejsce są kompletnym szokiem.na stronie więcej informacji

I obawiam się najgorszego: Jeśli nie będziemy prezentować je z faktami w młodym wieku, że będziemy przerzucać na nowości jeden dzień, a ich pierwsze wrażenia z Holokaustu będą od despotycznego przywódcy kraju mówi nasze wpływy małych dzieci, że Holokaust był albo przesadzone, albo nigdy się w ogóle. Jest naszym obowiązkiem jest upewnić się, że możemy ustawić dźwięk jak postrzegają Holocaust.

Wyobrażam sobie, czy i kiedy przedstawić moje przemyślenia dla przeciętnego rodzica I natychmiast zostanie zalane z tymi, którzy mówią, że to jest zbyt trudne dla naszych dzieci, aby radzić sobie w takich okropności. Ich młode i niewinne dzieci nie doceniają nie być w stanie obsłużyć takiej wiedzy. Na ryzyko brzmiące zbyt język-w-policzek, ci sami rodzice mogą się bardzo dobrze, a następnie doprowadzenie dziecka do domu, aby obejrzeć kilka odcinków serialu, gdzie terroryści okaleczyć i zabić tysiące ludzi, a potem grać w gry wideo, gdzie sami strzelać kilka tysięcy więcej. Nasze dzieci są ledwie osłonięte w naszym pokoleniu, i uważam, że strasznie trudno nie uzasadnia uczy nasze dzieci o zasadniczych i istotnych punktów niedawnej historii Żydów, podczas gdy nieustannie narażając je na okropności na zasadzie z dnia na dzień, że da im brak korzystają w ogóle. Dzieci z naszego pokolenia, lepiej lub gorzej, może obsłużyć o wiele więcej niż dajemy im kredyt, a to naszym obowiązkiem jest kanał, który zdolność strategicznie. (Mając na uwadze powyższe, myślę Badań Holokaustu powinny być wprowadzane stopniowo, a zawartość naprawdę graficzne powinny być zapisane w późniejszym wieku).


- autor artykułu