jaka role pelni reklama

jaka role pelni reklama

Prowadzenie wirtualnego Book tour Jak promować swoje książki i zwiększenie sprzedaży

Zarezerwuj autorzy są na niekończącej się pogoni, aby promować swoje książki i sprzedawać swoje książki. Jednak, niestety, wiele z nich boryka się z tym. Znam to z pierwszej ręki, ponieważ wiele z moich klientów są autorami i przyjść do mnie o pomoc z ich sprzedaży książki.http://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-wlochy/ Plus, jestem autorem trzech książek i wiem, co trzeba, aby uzyskać sprzedaży książki dzieje.

Jednym ze skutecznych strategii marketingu książek, że większość autorów nie używać prowadzi Virtual Book Tour; za pomocą blogów jako pojazdu. Istnieje wiele sposobów, aby wykonała jeden, więc ten artykuł da wam kilka ogólnych wytycznych do naśladowania i można regulować, zmieniać i burzy mózgów dodatkowe pomysły na własne trasy.

I wielką rzeczą wirtualnej zarezerwować wycieczki jest to, że nie ma znaczenia, czy książka jest nowa, czy nie! Istnieje wiele autorów, którzy mają książki, które są kilka lat i ich wirtualnej Book Tour przynosi swoją książkę z powrotem do życia, generuje zainteresowanie książką wśród ludzi, którzy nie wiedzą o tym, gdy po raz pierwszy wyszedł, a sprzedaż rampy to znowu. Więc nie sądzę, ta strategia jest tylko dla nowych tkaniny materiały książek!

jaka role pelni reklama

Oto kroki, które można wykonać, aby uzyskać zorganizowane Wirtualny Book Tour:

1) Stworzenie ram czasowych dla swojej trasy. może wynosić od jednego tygodnia do jednego miesiąca. A ty chcesz rozpocząć organizowanie go 1-2 miesiące z wyprzedzeniem dla skutecznego planowania.

2) Znajdź blogi, które docierają do publiczności chcesz kierować do swojej książki, i skontaktować się z właścicielami tych blogów. To może wynosić od 10 do miliona blogów! Ile blogów opierała się na wycieczkę po prostu zależy od czasu musisz zrobić to zasięg i ile blogi są właściwe dopasowanie do tematu twojej książki.

http://boconceptgdynia.pl/produkty/krzesla-i-fotele/
- autor artykułu