jaka reklama na samochodzie

jaka reklama na samochodzie

Ostatnio szedłem przez korytarze mojej szkole i usłyszałem kilka 5th równiarki znieważenie jednego z pozostałych. Jest to lekko powszechne występowanie, ale tym razem byłem zaskoczony ich szczególnego wyboru znieważenia słowami. Jeden z nich nazywa się drugi "Nazi". Drugi był zdenerwowany, ale tylko dlatego, że został obrażony, a nie ze względu na specyficzną zniewaga rzucona na niego.drzwi kominkowe na wymiar Po rozmowie z krótko dzieci zdałem sobie sprawę, że nie miał pojęcia, co był nazistą, ani żadnych innych szczegółów Holokaustu w tym zakresie. Słowa takie jak "Nazi" i "Hitler" wszedł Te dzieciaki 'uszy dziesiątki razy, za każdym razem w negatywnym kontekście, ale o ile mogli powiedzieć, nie było nic gorszego o nazwanie kogoś innego do "Nazi" niż ich powołanie " szarpnięcie".

I dokładnie denerwował fakt, że wiele słów, terminy i pojęcia wszedł języków narodowych obu tych dzieci, bez nich nawet mając najmniejszego pojęcia, co z niego nic znaczyć. I zdałem sobie sprawę, że chroniąc nasze dzieci z istnienia takich okropności http://intralogix.pl/ jest zarazem nieprawdopodobne i nieodpowiedzialne. Nasze drogie dzieci powinny poznać i zrozumieć, dlaczego to jest tak strasznie źle się sugerować, że przyjaciel jest zdolny do działania nazistów.

jaka reklama na samochodzie

Co więcej, jestem teraz uczy klasę o historii Holokaustu do siódmego równiarki. Uznaję spojrzenia na ich twarzach, kiedy czują się ktoś zrobił im krzywdę, nie dzieląc się z nimi istotnych informacjach. Oni nie rozumieją, dlaczego nikt nie powiedział im naziści samowolnie zmasakrowanych sześć milionów niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci. A jeśli byli świadomi tych morderstw, ale nie rozumiem, dlaczego nikt nie wspomniał im fenomenalnego historie oporu lub przetrwania w czasie Holokaustu, albo historie wielu pogan, którzy ryzykowali wszystko, starając się uratować życie kilku Żydów.

- autor artykułu