jaka odleglosc reklamy od drogi

jaka odleglosc reklamy od drogi

Ale czy możemy stać się zbyt zależna od niego? Czy jesteśmy tracąc element ludzkiej działalności?

Właśnie przeniesieni do "smart phone" w tym tygodniu. Wyznaję, że nie chciał go przez jakiś czas, więc wymyśliłem pretekstem chcąc sprawdzić e-mail i Facebook podczas nieobecności bez konieczności noszenia komputera i ewentualnie zapłacić za dostęp do internetu. I rzeczywiście znaleźć to ironiczne, że niskie koszty łańcuchy motel zapewnia bezpłatny dostęp do bezprzewodowego podczas gdy większe drogie hotele, opłaty za dostęp w pokoju. Z coraz więcej ludzi inteligentnych telefonów każdego dnia, zastanawiam się, jak szybko duże hotele zatrzyma oferowanie dostępu poza ich biura w holu, które normalnie są za darmo.

Kocham ideę inteligentnego telefonu, ale odkąd mój mąż dostał, jest on często rozprasza, gdy próbuję z nim rozmawiać. To jest po prostu zbyt łatwo sprawdzić pocztę lub surfować po sieci! Jeden mężczyzna powiedział mi, nawet w tym tygodniu, że czuje się wszystkie dzieci w tych dniach (i niektórzy dorośli!) Mówić tylko w wiadomościach tekstowych. Powiedział, że są one zawsze odnosząc się do "rozmowy" do swoich przyjaciół, kiedy właściwie tylko wymienili wiadomości tekstowych.

czytaj więcej na naszej stronie

Kocham technologii. Ale uciekł moją karierę w tym, by mieć więcej kontaktu z ludźmi. Tak, wiem, że czytasz ten tekst na komputerze i piszę go na komputerze! Ale mogę złożyć artykuły w nadziei, że rzeczywiście rozmawia z jakimś z moich czytelników jednego dnia!

jaka odleglosc reklamy od drogi

Technologia jest wielki i rozszerza nasz zasięg. Ale nie zapominaj, że masz oczy i uszy dla jakiegoś powodu, a usta nie tylko do jedzenia! A mój inteligentny telefon nigdy nie zastąpi uściski.

Dale Reynolds

Wystawienie Ciemna strona MLM [http://dale-reynolds.com]

Zapraszam na moją stronę internetową za darmo szkoleń w branży MLM

https://www.domkibalos.pl/
- autor artykułu