Tego nie wiesz o Grze o tron

Świątynia z serialu Gra o Tron

Czy uważasz, że serial Gra o tron wyczerpałeś maksymalnie jak to możliwe? Jeżeli tak właśnie sądzisz, czas najwyższy, abyś zorientował się, że istnieje jeszcze mnóstwo rozmaitych ciekawostek na temat tej kultowej produkcji, która pozostawiła po sobie ogromne wrażenie, nawet parę dobrych lat po zakończeniu jej emisji. O jakich ciekawostkach mówimy?
Gra o tron to serial, którego autorami są D.B. Weiss oraz David Benioff. Niemniej jednak nie od samego początku zakładano, https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/imitacja-skory/ że to ci wyżej wymienieni artyści filmowi zajmą się reżyserią jednej z najpowszechniejszych produkcji serialowej HBO oraz ogólnie legendarnej niemal produkcji w skali globalnej. Przed faktem, gdy George R.R.

Martin wyraził ostatecznie zgodę na to, aby to z Wiessem oraz Benioffem zacząć współpracować przy tejże produkcji, zadał im pytanie na zasadzie swego rodzaju „przepytywanki” z historii i fabuły – kto był matką Jona Snowa. Obydwaj geomeritum.pl znali odpowiedź i to przesądziło o tym, że Martin postanowił zacząć z nimi współpracę na poważnie.
Podobno do najzabawniejszych aktorów z całej Gry o tron nalezą Lena Headey grająca rolę Cersei oraz wcielający się w postać Varys Conleth Hill. Poza tym, że Dinklage oraz Headey mają grać w produkcji znienawidzone rodzeństwo, w swoim prawdziwym, prywatnym życiu od wielu lat są przyjaciółmi i spędzają ze sobą mnóstwo wolnego czasu. Generalnie, jak głoszą plotki i ciekawostki na temat Game of Throne, to właśnie Dinklage zarekomendował Headey do odgrywania roli Cersei. Na podium w kategorii zdecydowanie najmilszych aktorów grających w produkcji zaliczany jest z kolei Jack Gleeson, który natomiast wcielił się w postać najokrutniejszej z postaci serialowej, czyli sadystycznego króla Joffreya. Warto również wspomnieć i o tym, że w roku 2014 Gleeson zdecydował się na całkowite odsunięcie się od aktorstwa.
Artykuł dzięki: